O blogu

Kilka lat temu założyłam bloga popołudniewkuchni, który był wyłącznie blogiem kulinarnym. Przez te kilka lat zmieniło się moje podejście do gotowania, ale też brakowało mi miejsca, gdzie mogłabym dzielić się moimi spostrzeżeniami i przede wszystkim zdjęciami z miejsc, które odwiedzam, lubię i które po prostu skradły moje serce.

Czasem trzeba zrobić dwa kroki w tył, żeby zrobić trzy kroki naprzód. Powstał blog dwapopołudnia, który mam nadzieję wypełnić zdjęciami z moich podróży i moich miejsc, zatrzymanymi w kadrze chwilami. Nadal będę gotować i na pewno będę dzielić się z Wami moimi sprawdzonymi przepisami.

Tutaj będę zbierać dobre wspomnienia. Wierzę w magię miejsc i w to, że piękno można dostrzec wszędzie. Chciałabym żebyście też to zobaczyli.

Dlaczego dwa popołudnia?

Bo liczba dwa ma dla mnie szczególne znaczenie. Bo dwa popołudnia to weekend, a ten pozwala na zmiany i poznanie nowych miejsc. Bo popołudnie to moja ulubiona pora dnia. Bo w dwa popołudnia zdążysz polubić miejsce w którym jesteś, nawet jeśli początkowo uważałeś inaczej. Bo dwa popołudnia to mniej więcej pięćdziesiąt weekendów w roku, które możesz spędzić całkiem inaczej. Warto je zaplanować : )