O MNIE

Cześć,

Mam na imię Asia, mieszkam i pracuję w Poznaniu. Kilka lat temu założyłam bloga popołudniewkuchni, który był wyłącznie blogiem poświęconym gotowaniu. Przez te kilka lat zmieniło się moje podejście do gotowania (jemy zdrowiej i mniej), a także tęskniłam za miejscem, gdzie mogłabym dzielić się moimi spostrzeżeniami i przede wszystkim zdjęciami z miejsc, które odwiedzam, lubię i które po prostu skradły moje serce.

Czasem trzeba zrobić dwa kroki w tył, żeby zrobić trzy kroki naprzód. Powstał blog dwapopołudnia, który mam nadzieję wypełnić zdjęciami z moich podróży i moich miejsc, zatrzymanymi w kadrze chwilami. Nadal będę gotować, bo to uwielbiam, ale będzie tego mniej.

Tutaj będę zbierać dobre wspomnienia. Wierzę w magię miejsc i w to, że piękno można dostrzec wszędzie. Chciałabym żebyście też to zobaczyli.

Dlaczego dwa popołudnia?

Bo liczba dwa ma dla mnie szczególne znaczenie. Bo dwa popołudnia to weekend, a ten pozwala na zmiany i poznanie nowych miejsc. Bo popołudnie to moja ulubiona pora dnia. Bo w dwa popołudnia zdążysz polubić miejsce w którym jesteś, nawet jeśli początkowo uważałeś inaczej. Bo dwa popołudnia to mniej więcej pięćdziesiąt weekendów w roku, które możesz spędzić całkiem inaczej. Warto je zaplanować : )

Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa.

Kontakt do mnie: apecold@gmail.com